Dátum: 2024 április 25. (csütörtök) | Márk

U16 Döntő a Megyeri úton

Utánpótlás 2019-03-26

Utánpótlás döntő a Megyeri úton!
Szongoth Kristóf:
"Miután a Győr csapatát idegenben is nagyon magabiztosan, jó játékkal legyőztük, bejutottunk a legjobb négy közé az u16-os bajnokságban. Mivel a közép szakaszt megnyertük a hat csapatos felsőházban, így hazai pályán kezdhettük a döntőbe jutásért a két nyert meccsig menő párharcot a DVTK-val.
Szoros meccsen, nem jó játékkal 4-3-ra kaptunk ki itthon, aztán Miskolcon megráztuk magunkat, és 6-2 lett ide, teljesen megérdemelten. Ezután jöhetett a mindent eldöntő harmadik meccs Újpesten. Kicsit idegesen kezdve, de végig kontrolálva a meccset 0-2-ről fordítva 8-2-re győztünk.
Bejutottunk a ’18-19-es u16 magyar bajnoki döntőbe. Ellenfelünk a MAC-ot kiverő Fehérvár lesz. Első meccset Újpesten játszuk szerdán 18.00-kor, a következőt hétfőn Fehérváron, és ha szükséges 04.07-én a harmadikat Újpesten."